סטודיו גלית פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט אפיון תהליך בניית אתר
אתר אינטרנט הוא כרטיס ביקור אינטראקטיבי, באתר האינטרנט ניתן להציג את השירותים והמוצרים שלך.
 
תהליך בניית האתר מורכב מכמה שלבים.


תהליך בניית אתר ב-4 שלבים

שלב 1 - מחקר ואיסוף נתונים
 
ראשית, נקיים פגישה בה נציב יעדים ומטרות לאתר. כדי לבנות אתר אינטרנט שישמש אותך בצורה הטובה ביותר והיעילה ביותר. בנוסף, תוכלו להגדיר את המורכבות של האתר: האם יש רישום באתר? האם ניתן לשלם באשראי? מי קהל היעד שלך? ומי מעוניין במוצר שלך.
stack-list, stack-list, files, paper, pages
שלב 2 - אפיון והגדרת תוכן
 
בשלב השני מגדירים את מבנה האתר בהתאם לצרכים שהועלו בשלב הראשון. שלב זה כולל יצירת שלד ראשוני והגדרת תכונות התוכן בכל קטע באתר - קביעת התוכן שיועלה לאתר והיכן הוא ימוקם. אדאג לבנות את האתר כך שיהיה קל לנווט ולהבין מבחינת היררכיה. למבנה האתר יש השפעה מכרעת על החלטת הגולש אם להישאר ולגלוש באתר או לעזוב אותו.
file-check2, file-check, checkmark, correct, tick, page, document, paper
שלב 3 - עיצוב
 
בשלב זה, נחליט על עיצוב האתר. כחלק מתהליך של עיצוב אתרים יש צורך לשלב את הצבעים של המותג ואת האלמנטים כמו הלוגו על מנת לחזק את הזהות שלך באתר. כמו כן נקשר את העיצוב לאופי האתר: אתר מסחרי יוגדר בצורה שונה מאתר מידע תדמיתי. בשלב העיצוב אשלח קישור וכבר תוכלו לראות את האתר.
 
palette2, palette, color, paint, art
pencil5, pencil, write, edit, blog, note
שלב 4 - תוכן
 
שלב כתיבת והכנת התוכן, בשלב זה תצטרך להחליט מה לשים באתר ובאיזה עמוד. כאן אוכל לסייע לך ולהמליץ מה כדאי והיכן. לאורך כל התהליך צריך לחשוב על התוכן שתרצה/י להציג באתר. האם ברצונך להציג את כל המוצרים שלך? האם ברצונך להציג מכתבים מלקוחות מרוצים? ומה הכי חשוב ותרצה/י להבליט. בסיום בניית האתר אדריך אותך על מערכת ניהול תוכן איך ניתן לעדכן את התכנים.

 
רוצה לשמוע עוד? צור קשר